Резервисти скромно у Инђији!

Стадион у Инђији, гледалаца око 100.

Судија: Максимовић Ђорђе (Инђија)

Стрелци: Павковић у 67. и Крстић у 84. минуту из пенала за Инђију и Ивановић у 56. минуту за ОФК Београд.

ФК Инђија: Станивуковић, Кнежевић, Станковић, Милашиновић, Поповић, Томчић, Варга, Димитрић, Чонка, Крстић, Лемајић. На клупи су још: Матовић, Јовић, Пејић, Ковачевић, Кривокућа, Павковић, Киш, Теслим, Рајак, Басрак, Босанчић.

ОФК Београд: Чупић, Василић, Гајић, Савић, Аџић, Секулић, Зарубица, Новаковић, Шкрбић, Ивановић, Јовановић. Играли су још: Врањеш, Чермељ, Јовановић, Шипчић, Голубовић, Бакић, Белић.

Лоше издање фудбалера који тренутно нису у првом плану код тренера Милановића. Прволигаш из Инђије је на крају и славио са 2-1 у једној незанимљивој утакмици која је играна по прелепом времену.

Треба рећи да су се током меча водили оштри дуели, а да су већу жељу за игром и победом показали домаћи.

У првом периоду игре нисмо видели скоро ништа занимљиво, осим слабе и преспоре реакције Шкрбића у шеснаестерцу Инђијаца и покушај домаћих са дистанце где се истакао млади Чупић.

У другом полувремену је било више дешавања, а нашу поставу су чинили махом омладинци.

Нико се није посебно истакао, а солидан је био Ивановић.

У наредном првенственом мечу гостујемо на Бановом брду, а утакмица је заказана у суботу у 17 часова.