ФК Раднички 1923 – ОФК Београд 1-3 (1-1)

РАДНИЧКИ 1923 – ОФК БЕОГРАД   1:3  (1:1)

КРАГУЈЕВАЦ, 17. март. Почетни ударац је изведен у 16 часова.

Стадион “ЧИКА ДАЧА”, гледалаца око 400.

Стрелци: 0:1 Чаврић у 8, 1:1 Тинтор у 27, 1:2 Чаврић у 48, 1:3 Мицевски у 69. минуту.

Посматрач: РАДУЛОВИЋ Драган
Жути картони: Тинтор, Павловић (Раднички 1923);  Антонов, Здјелар, Јешић (ОФК Београд)
ФК РАДНИЧКИ 1923 (4-5-1): Чанчаревић, Павловић, Фејса, Тинтор, Росић (од 81. минута Бубања), Видовић, Кривокапић (од 66. минута Миљуш), Бељић (од 81. минута Андрић), Кнежевић, Марић и Чадиковски.
Тренер: Предраг РистановићОФК БЕОГРАД (4-5-1): Зечевић, Василић, Планић, Васиљевић, Антонов, Здјелар, Пилиповић, Мицевски (од 90. минута Обрадовић), Дражић, Палочевић (од 66. минута Јешић), Чаврић (од 90. минута Шкрбић).
Тренер: Златко Крмпотић
Друга везана победа и опстанак у лиги је сада реалност! Наши играчи су се у Београд вратили са сва три бода, и три постигнута поготка!
Киша овог пута није заобишла Крагујевац, немилосрдно је лила током целог дана, а на стадиону се окупило тек око 400 “најхрабријих” гледалаца.
Домаћи тим је стварно скромних могућности, можда је и најнеквалитетнији у лиги. Тренер Ристановић је после новог пораза понео оставку и то је већ четврти стратег који је ове сезоне напустио табор популарних Ђавола!
Аца Чаврић је забио два лепа гола, а победу је потврдио Мицевски!
У уторак се игра нова утакмица. За нас још једна “квалификациона” у борби за останак у лиги. Поново идемо на гостовање, овог пута у Нови Сад.