ФК Доњи Срем – ОФК Београд 4:0

Пећинци, 18 март. Почетни ударац је изведен у 16 часова.

Стадион: „Кутпоинт арена“, Пећинци. Гледалаца: 350.

Судија: Ненад Ђокић (Ужице)

Стрелци: Немања Антонов 32. минут (аутогол), Урош Мирковић 51. минут, Иван Лакићевић 79. минут и Милош Богуновић 83. минут.

Жути картони: Урош Мирковић (Доњи Срем) и Дарко Мицевски (ОФК Београд)

ФК Доњи Срем: Белић, Лакићевић, Јосимов, Прљевић, Митревски, Абубакари, Швоња (од 65.минута Јелић), Богуновић ( од 86.минута Кошутић), Мирковић, Шарац, Станисављевић (од 76.минута Синђић)

ОФК Београд: Чупић, Антонов,Савић, Палочевић (од 68.минута Гигић), Дражић (од 62.минута Јовановић), Антић, Зарубица, Гајић, Мицевски, Лишчевић (од 57.минута Секулић), Матовић.

Катастрофалан пораз нашег полуомладинског тима, ФК Доњи Срем – ОФК Београд 4-0! Навијачи Београда су понижени отишли кућама.

Из кола у коло изводимо тотално друге тимове. На овој утакмици нисмо рачунали на Аксентијевића, Андрића, Јанковића, Планића и Здјелара. Просек година тима је био 20,7!

Зачуђује одлука тренера Ђурђевића да на клупу остави Ивицу Јовановића, а у игру је убацио полетарце Секулића и Гигића!

Што се саме игре тиче, поново смо сами себе победили! Сремци су повели након што је Антонов постигао аутогол, а код других голова грешке су направили Чупић и поново Антонов.

У наредном мечу играмо кући против Рада.