ОФК Београд у 1/8 финала купа

Офковци су поново у вестима фудбалске јавности и о плаво белом Романтичару са Карабурме поново се прича.

Великим залагањем, другачијим приступом изабраници тренера Стевице Кузманоског пласирали су се у наредну рунду купа, избацивши актуелног учесника највишег домаћег фудбалског ранга – ФК Рад.

Повели су плаво бели још на самом почетку меча, у 22.минуту изједначиће гости са Бањице, док се ефектним голом Јанковића пред крај првог дела одлази на полувреме.

Успели су плаво бели да стигну и до осетне предности и резултата 3-1, али на крају ипак примају још један погодак.

На крају, велика радост фудбалера пред нешто више публике но иначе, уз леп фудбалски осећај и задовољство одгледаним. Чекамо жреб и радујемо му се!